Contaminated Zone RPG

Roleplay Czech/Slovak Game; Facebook stránka, kde nájdete všetky potrebné informácie: https://www.facebook.com/contaminatedzonerpgczsk/?fref=ts
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Sophie Daerbis

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 01. 05. 16

PříspěvekPředmět: Sophie Daerbis   Mon May 09, 2016 8:50 pm

Povaha:
Sophie je velmi introvertní, asociální a má problémy s kontakty s lidmi a navazování přátelství. Ale zároveň je i velmi inteligentní, má fotografickou paměť a pravděpodobně vysoké IQ, které se ale nikomu nepodařilo změřit. Byla na mnohých psychiatrických vyšetření, ale vzhledem k tomu, že odmítala odpovídat na jejich otázku, její přesná diagnóza nebyla určena. Přesto bývá popisována jako vážně psychicky nemocná, trpí zjevně bludnými představami s nápadnými paranoidními a schizoidními rysy, trpí i maniodepresivní poruchou a navíc postrádá schopnost empatie. Jinými slovy manipulativní sociopat. Ve skutečnosti trpí pouze Aspergerovým syndromem, je bisexuální a zároveň má i násilné sklony, které ovšem uplatňuje v sebeobraně nebo v obraně lidí, které si pustila k tělu. Má svůj vlastní soubor morálních zásad, které se místy trochu liší od zákonu. Vlivem svých zážitků v dětství a rané pubertě moc nevěří policii a státním institucím, o kterých si myslí, že ji nedokážou nijak pomoct anebo mnohdy ani nechtějí. Proto raději vezme věci do svých rukou. Nenávidí muže, kteří nenávidí ženy. Kdo ji něco provede, tomu se pomstí.
Vzhled:
Sophie je na první pohled velmi výrazná. Její původně blonďaté vlasy, které jsou ostříhány po bradu, tak získávají často různé barvy. V podstatě se mění každý týden, ale nejčastější barvou je růžová. Její líčení se většinou skládá z černých linek a případně z nějaké rtěnky. Další nápadnou věcí je na ní piercing v nose, dále pak má ještě několik kroužků v uchu. Ovšem nejvíce zajímavé na ní bude asi dračí tetování na zádech. Tetování pokrývá pravou část zad, začíná nahoře u ramene a ocas draka končí kousek nad kyčlí. Bylo to parádní tetování a profesionálně vyvedeno. Podle některých vypadalo jako skutečné umělecké dílo. Díky tomu má přezdívku „The Girl with Dragon Tattoo“. Obléká se prakticky jen do černé barvy, černé kalhoty, černé triko, černá kožená bunda. Častokrát je díky svojí postavě považována za mladší, než ve skutečnosti je. Je to díky tomu, jak je hubená.
Historie:
Sophiin otec byl voják, který když narukoval, tak chodil s jednou kráskou slečnou, kterou stačil zbouchnout ještě před odletem na misi. Když se pak vrátil z mise, byla jeho přítelkyně krátce po porodu. Narodila se jí dvojčata, dívky, a jednou z nich byla Sophie. Poté proběhla svatba a chvíli byly jednou šťastnou rodinou. Všechno se ovšem změnilo po návratu z druhé mise. Jejich otci dění na bojišti mu pošramotilo mozek, udělalo to z něj jiného člověka, zvíře… bestii. Po návratu totiž začal být agresivní a násilnický opilec. Svoji ženu bil a ta měla co dělat, aby nebil i své děti. Sophiina sestra se to všechno snažila ignorovat, žila ve strachu, že se to někdo dozví a tak raději hrála, že nic neděje. Vlastně spíš s ním sympatizovala.
Jednou nastala situace, kdy holky byly zamčené ve svém pokojíku, seděli na postelích naproti sobě. Sophie se dívala z okna a po chvilce pohlédla na svou sestru. Viděla, jak v určitém tempu pravou rukou bouchá do matrace. Zprvu se jí zdálo, že se jedná o nervózní nutkavé pohyby, ale pak si všimla, že ruka bije ve stejném rytmu a tempu s ranami jejich otce, které se ozývali z vedlejšího pokoje. Po tomhle postřehu ji Sophie pohlédla do obličeje a spatřila úsměv. V tu chvíli rysy jejich otce byly v její tváři více než nápadné. Viděla v tom zalíbení. Sophie ale zachovala klid. Posadila se na postel vedle své sestry a skoro něžně ji vzala za ruku, jako by u ní hledala útěchu a porozumění. V dalším okamžiku ji ale vyhrnula rukáv, zaryla jí nehty do masa až na kost a hrozivě ji drápla. Na postel vystříkla krev. Sophie pak svoji sestru strhla na zem a pohrozila jí, že ji i s fotrem zabije, pokud to týraní neskončí.
Sestry se od té doby nenáviděly. Zatímco Sophiinu sestru si všichni na škole oblíbila, Sophie byla spíš šikanována. Ale byla tvrdá, dokázala se bránit a nepotřebovala kamarády. Mnohem větší starosti jí dělalo, jak ochránit matku před jejich otcem.
Jednou, když holkám bylo dvanáct let a otec matku znovu bil, tak Sophie došla pro kuchyňský nůž a pobodala svého otce. Přežil to, a protože byl vyznamenaný voják, hrdina, tak se armáda postarala o to, aby se to zametlo pod koberec. Chvíli byl pokoj, otec se rehabilitoval. Nakonec ho matka vzala na milost a zase ho vzala zpátky (syndrom týrané ženy).
A vše začalo nanovo. Až na to že ho matka bránila. To se jí ale vymstilo, neboť jednou ji dobil až do bezvědomí. Sophie ani její sestra zrovna nebyly doma, byly ve škole a akorát se vracely, když byl na odchodu. Byl opilý, rozzuřený a agresivní a nejspíš jim chtěl také něco provést. Popadl Sophiinu sestru, ale Sophie se nedala a strčila do něj. Jelikož byl opilý, tak to nebylo až tak těžké. Zavrávoral a spadl ze schodů. Bylo to jenom pár schůdků, pád z nich mu až tak moc neublížil. Ale než se stačil postavit, což mu chvíli trvalo, tak Sophie popadla líh na podpalování grilu, který měli na verandě, vylila to na něj a škrtla zápalkou. Otec vzplál jako hořící pochodeň.
Tohle už bylo pro armádu příliš těžké ututlat, takže jen mírnila média a snažila se na někoho svalit vinu a využila na to Sophie. Sophiina matka jí tenhle čin nikdy neodpustila, takže nebylo moc lidí, kteří by ji bránili. Sophie proto byla poslána do psychiatrické léčebny, kde se snažili určit nějakou její diagnózu, ale Sophie odmítala spolupracovat. Nakonec byla prohlášena za sociopata a několik let strávila různě po léčebnách.
Takhle strávila část puberty. Když jí bylo patnáct let, tak se nakonec dostala do jedné léčebny, kde byl jeden dobrý doktor, který usoudil, že se nejedná o sociopata a Sophie byla propuštěna. Ale matka o ní už nejevila zájem a tak se dostala do sociální péče. Vystřídala několik dětských domovů a pěstounů, ale byla naštvaná na celý svět a tak nebyla moc vzorné dítě. Utíkala a dělala problémy, nejednou se dostala do křížku s policií. Nakonec došlo k soudu, když ji mělo být osmnáct let a Sophie byla zbavena svéprávnosti a právní způsobilosti.
Poté bylo potřeba zajistit opatrovníka. Jeden jí byl přidělen, který se pak ukázal jako hodný a Sophie si ho i víceméně oblíbila. Jenže nedlouho poté se objevila nešťastná událost, když byl její opatrovník zastřelen, když se připletl k vykrádání obchodu. Sophie se tak ocitla zase sama.
Snažila se o sebe postarat sama, proto se vykašlala na celý ten systém a zdrhla do Atlanty. Tady si chtěla najít práci a žít. V jedné hospodě žádala o práci, ale to se nakonec zvrtlo, když ji obtěžoval jeden opilý, oplzlý úchylák. Sophie se ohradila, přerazila mu nos, jenže měla smůlu, že jich bylo víc a ona na ně nestačila.
Zachránil ji jeden kolemjdoucí, který je víceméně zkopal do kuličky. Zaplatil za ní účet na baru a chtěl ji doprovodit domů, ale když zjistil, že nemá kam jít, tak jí nabídl nocleh u sebe v domě. Tam mu někdy k večeru, když už byla poněkud přiopilá, tak mu vypověděla, v jaké je teď mizerné situaci. Nepředpokládala, že ho to bude nějak zajímat a tak jí bylo jedno, jestli se to dozví.  Taky se ani nezdálo, že ho to nějak extra zajímá.
Další den se rozloučili a ona se chystala jít po svých, ale on ji nakonec zarazil s tím, že ji pomůže. V první chvíli ji to zarazilo, ale tenhle chlápek se zdál jako víceméně fajn týpek, který by ji mohl pomoct. Byl to risk, ale momentálně neměla nic lepšího na práci. Takže se stal jejím poručníkem.
V té době se její život stal i docela normálním. Dostala možnost studovat. Jen ze začátku musela vyřešit malou komplikaci s tím, že prakticky nikdy ani nedokončila základku. Ale její znalosti, vědomosti a schopnosti jsou dostatečné, díky svojí inteligenci nepotřebovala trápit léta v lavici jako ostatní. Jenom těch pár oficiálních cárů papírů ji chybělo, na což pak stačilo jenom si dodělat zkoušky, která zvládla excelentně. Proto nyní studuje na univerzitě na patologa, neboť se ji zalíbila sterilita a prázdnost laboratoře, kde by se mohla skrýt před lidmi. Aktuálně je ve třetím ročníku a na praxi se snaží získat zkušenosti.

Povolání:
studentka patologie na univerzitě, praxi vykonává v CDC
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://contaminatedzone-rpg.forumczech.com
 
Sophie Daerbis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Contaminated Zone RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: