Contaminated Zone RPG

Roleplay Czech/Slovak Game; Facebook stránka, kde nájdete všetky potrebné informácie: https://www.facebook.com/contaminatedzonerpgczsk/?fref=ts
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Emile Chambers

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 01. 05. 16

PříspěvekPředmět: Emile Chambers   Sat May 07, 2016 6:19 pm

Charakter:
První dojem bude pro každého zcela příjemný. Emile je osoba, která si u každého člověka dokáže získat přízeň, ať už upřímností či pouhým klamem. Na ženu jejího věku není obzvlášť vysoká. Výškou dosahuje průměru dnešní společnosti. Působí ale mnohem vyšší, jelikož si často bere vysoké boty na podpatku nebo na platformě a má dlouhé nohy, které na dojmu ještě přidávají. Místo toho má poměrně hubenou a křehkou postavu. Její pýchou je její snědá pleť a husté tmavě hnědé vlasy, které zdědila po svém otci. Jejímu obličeji dominuje tmavé a decentně upravené obočí, jenž sedí nad jejími oči - duhovky barvy hořké čokolády, zasazené do důlku úměrně a dokonale, přesně vzdálené od sebe, jež jsou ohraničeny armádou dlouhých tmavých řas. Vprostřed symetricky vyhlížejícího obličeje se tyčí nos, který z profilu získává ještě perfektnější tvar do špičky. Celá její, již zmíněná tvář je doplněna plnými rty. S líčením to Emile příliš nepřehání, má ráda svůj přirozený vzhled a raději dá na nějaké výrazné elegantní nebo naopak sportovní pohodlné oblečení.
Na rozdíl od dob, kdy byla malou tichou a naivní holčičkou řídící se pravidly, z ní vyrostla mladá sebevědomá žena, která to má v hlavě srovnané. Má několik svých zájmů, se kterými se však nikomu nesvěřuje. Sama se považuje za knihomolku, jelikož většinu svého volného času tráví s učebnicí či knihou v ruce, avšak zábavu, v podobě se svými přáteli v klubu si také nenechá v žádném případě uniknout. Její snaha a pilnost ve škole se jí oplácí v podobě dobrých známek a obdivu některých svých spolužáků. Nedokáže vystát, když o ní člověk mluví zle či ji jednoduše nemůže vystát. To si její osoba nemůže dovolit. Vždy udělá vše, co musí. Ať to stojí co to stojí, před ničím se nezastaví. Ve zkratce, Emile je tvrdohlavá a odhodlaná žena, která vždy dokáže překvapit a to i sama sebe.

Historie:
Emile Chambers se narodila v polovině listopadu roku 1997 v Atlantě dvěma lékařům. Nikdo si nestěžoval, její rodina neměla žádné nepřátelé a byla celkově dost vlivná, takže je také mnoho lidí obdivovalo a snažilo se s nimi vyjít v dobrém. Dívka vychována jako v pohádce, naivní, klidná a optimistická. Byla jedináčkem, díky čemuž se stala celkem sobeckou a plachou osobou. Cítila se dobře v bezpečí Atlanty, kde nebyla žádná větší hrozba. Kousek po kousku také projevila zájem o stejné zaměstnání jako její rodiče. Otec byl poněkud spokojen se zájmem jeho dcery a rozhodl se jí každý večer některé lékařské dovednosti naučit. Nadprůměrná a chytrá. Měla před sebou slibnou kariéru lékařky. Nicméně, když Emile vyrostla, uvědomila si, že být lékařem není to po čem touží. Nástup na střední školu nebyl pro ní lehký, jelikož v té době její rodiče procházeli manželskou krizí. Takový život mladou dívku v puberťáckých letech dost ovlivní. Se svými vrstevníky si tak proto příliš nerozuměla, protože se zkrátka zajímala o odlišné věci. Například jak to s její rodinou dopadne. Emile je velmi silná osobnost a i tehdy, když se její rodiče rozvedli, zvládla to víceméně v pořádku. Její otec nejprve ukončil svojí práci v místní nemocnici a nakonec se odstěhoval mimo Atlantu. Tohle samozřejmě nijak dramaticky nepoškodilo vztah s jeho dcerou a nadále jsou pochopitelně v kontaktu. Emile zůstala se svojí matkou, která se následovně vypracovala na ředitelku nemocnice, což pro ní bylo poctou a byla na ní velmi hrdá. Avšak z tohoto důvodu tráví ještě více času ve své práci a se svojí dcerou se obvykle setká jenom při pravidelném každodenním sledování reality show pozdě odpoledne. Emile samozřejmě v práci svojí matce nijak nebrání, naopak jí podporuje, což zapříčinilo její častou přítomnost v místní nemocnici. Ve škole je stále považována za premiantku a velmi nadanou ženu, z toho důvodu jí matka stále tlačí, aby po vystudování střední pokračovala na vysokou školu, avšak Emile má jinou představu o své budoucnosti.

Místo:
DeKalb – Atlanta
Vztahy a rodina:
"Ředitelka nemocnice"- matka
Liam Chambers - otec (mimo město)
Povolání:
Studentka, Pomocná síla ve zdravotnictví
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://contaminatedzone-rpg.forumczech.com
 
Emile Chambers
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Contaminated Zone RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: