Contaminated Zone RPG

Roleplay Czech/Slovak Game; Facebook stránka, kde nájdete všetky potrebné informácie: https://www.facebook.com/contaminatedzonerpgczsk/?fref=ts
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Leilah Evans

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 01. 05. 16

PříspěvekPředmět: Leilah Evans   Fri May 06, 2016 10:21 pm

Popis
Leilah je žena menšího vzrůstu, má štíhlou postavu s výraznějšími ženskými křivkami. Na první pohled vás zaujme její tmavá pleť,  která je naprosto bezchybná a působí jako samet. Její vlasy jsou černé a přirozeně se vlní do malých prstýnků, díky čemuž se jí každé ráno na hlavě objeví divoká džungle. Pokud však Leilu potkáte ve městě, pravděpodobně bude mít svoje vlasy perfektně vyžehlené a sčesané na pěšinku. O svůj obličej velmi pečuje, kromě perfektní pokožky má i udržované tmavé obočí a jemné, plné rty. Oči mají barvu hořké čokolády a jsou lemovány dlouhými řasami. Zuby má perfektně bílé a rovné. Nemá ráda výrazný make-up, do práce se většinou líčí velmi jemně a decentně. Po své matce zdědila Leilah pravé ženské křivky, co do velikosti postrádá na prsou, plně doplňují stehna a hýždě. I když není zrovna fanouškem posiloven a drastických diet, nějakým zázračným způsobem si stále udržuje vosí pas a ploché bříško. Moc svalů na ní však nehledejte. Ve městě ji nejčastěji můžete potkat ve vypasovaném saku a modrých džínách, jednou za čas si oblékne i úzkou sukni. Doma je její oblékání mnohem volnější, cítí se pohodlně v tílkách a kraťasech.

Charakter
Narodila se ve znamení berana, což zcela odpovídá její povaze. Je silná, aktivní a energická. Stojí si za svými ideály a má potřebu prosadit se. Je nezávislá, ale přesto potřebuje lásku a pozornost. K lidem, které má ráda, je upřímná, otevřená a přátelská. Vždy je ochotna nabídnout pomocnou ruku, a pokud je to potřeba, klidně postaví potřeby jiných před svoje vlastní. Její silnou stránkou je empatie, snadno si umí představit pocity druhých a zvládá se na problémy dívat z jejich pohledu. Svým přátelům slouží jako vrba, která se snaží pomoct za každou cenu. Nesnáší pohled na utrpení druhých a jednoznačně by raději trpěla místo nich. Pokud miluje, je ochotna se danému člověku oddat a být s ním za každých okolností. Nikdy by nebyla nevěrná a žádným způsobem by nepodvedla blízkou osobu. K cizím lidem bývá často nedůvěřivá, potřebuje čas, aby je poznala. A někdy také umí být pořádně všetečná, přece jenom, je to novinářka!

Historie
Leilah Evans se narodila svým rodičům, Aaronovi a Veronice Evansovým 23.3.1987 v okrese Fulton. Zde také začala chodit do základní školy. Mezi ostatními dětmi vždy vynikala svou inteligencí a empatií. Učení ji však nebavilo, a tak se nikdy nezařadila mezi premianty školy. Její nejčastější činností bylo vymýšlení her a lumpáren, do kterých následně zatáhla další spolužáky. Učitelé se na ni často zlobili, ale ona je díky svému vnitřnímu kouzlu zvládla přesvědčit o své nevině.  Měla šťastné dětství, bydlela kousek od školy v rodinném domku se zahradou, kde s otcem díky sportu vybíjela přebytečnou energii. Od prvního hodu na koš zavěšený nad garáží milovala basketbal. Zvládla trénovat hodiny v kuse a na střední škole se toužila stát profesionální hráčkou. Když však v 15 letech přestala růst a její výška dosahovala sotva 167 cm, musela se svého snu vzdát. Škola ji stále nebavila a v basketbalovém družstvu dávno nestačila vyšším dívkám. Stále však byla velmi štíhlá a díky krásnému obličeji jí odolal málokterý chlapec. Díky tomu si ji vyhlédl jeden fotograf jako modelku pro své portréty. Našla nový koníček – při pózování před objektivem se projevil její přirozený temperament a u výsledných fotek si užívala slova chvály od okolí. V posledním ročníku střední školy rozesílala svoje fotografie do modelingových agentur, nikde však neuspěla, kvůli čemuž si přestala focení užívat a pomalu se přesunovala na druhou stranu objektivu. Ukázal se její smysl pro detail a estetické vnímání – její fotky se brzy staly populárními i ve škole, kde se aktivně podílela na tvorbě ročenky. Po úspěšném dokončení střední školy si kvůli naléhání rodičů podala přihlášku na studium žurnalistiky na Columbijské univerzitě v New Yorku. U přijímacích zkoušek se projevily roky odbývání školy a Leilah nebyla přijata. Nezískala místo na škole, získala však kamarádku – Raelyn Wayneovou, jen o pár měsíců mladší dívku, která se hlásila na stejný obor. Před přijímací zkouškou se daly do řeči a po nějaké době se z nich staly kamarádky. S nástupem nového školního roku byly rozděleny, protože pilná Raelyn byla přijata a odjela do New Yorku. Leilah si našla práci v redakci téměř neznámého časopisu, který byl po dvou letech zrušen. Začala tedy pracovat jako servírka v místním baru. Tu práci ze srdce nenáviděla a stále se snažila najít lepší místo. Krátce před svými 25 narozeninami se znovu setkala s Raelyn, nyní již Elliotovou. Jen díky ní získala Leilah pracovní místo, o kterém se jí dříve ani nezdálo – stala se fotografkou pro nejznámější noviny v Atlantě - The AJC. Krátce poté při pořizování fotografií z místa zločinu potkala svoji životní lásku, policejního velitele Andrewa Corrigana. Po dvou letech se přestěhovala do DeKalbu, kde nyní žije po boku svého milovaného snoubence.

Místo
DeKalb – Atlanta
Vztahy a rodina
Veronica Evans  - matka
Aaron Evans - otec
Andrew Corrigan - Snoubenec
Raelyn Elliot – Kolegyně, blízká kamarádka
Povolání
Fotografka pro The AJC Redaction
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://contaminatedzone-rpg.forumczech.com
 
Leilah Evans
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Contaminated Zone RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: