Contaminated Zone RPG

Roleplay Czech/Slovak Game; Facebook stránka, kde nájdete všetky potrebné informácie: https://www.facebook.com/contaminatedzonerpgczsk/?fref=ts
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Jeremy Flynn

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 01. 05. 16

PříspěvekPředmět: Jeremy Flynn   Fri May 06, 2016 5:43 pmPopis:
Jeremy měří 175 centimetrů, což na muže není zrovna moc, ale on si nikdy nestěžoval. Se svým zevnějškem by se nejlépe hodil na mola módních návrhářů jako model. Na střední škole dokonce s touto profesí koketoval, ale nakonec o tuto branži ztratil zájem, protože zvítězila jeho druhá vášeň – počítače. Udržuje se v kondici. Dvakrát týdně navštěvuje posilovnu a každé ráno chodí běhat vždy před tím, než si to nasměřuje do školy. Jeremy o sebe hodně pečuje a jeho krátké světle hnědé vlasy jsou vždy upravené gelem. V obličeji má ostřeji řezané rysy. Široké a husté obočí má posazené nad modrozelenýma očima. Jeho nos je širší, hodně pihatý stejně jako jeho tváře. I když pihy na jeho obličeji jsou tak bledé, že byste museli Jeremyho obličej zkoumat opravdu zblízka. Zdobí ho výrazný spodní ret.
Charakter:
Za Jeremyho hovoří hlavně dost silné a velké ego. Dalo by se říct, že je to typický machýrek, který má všem potřebu dokazovat, že je nejlepší. Vlastně má právo na to, aby si o sobě myslel něco víc, alespoň co se počítačů týče, ale ne vždy je zcela vhodné a dobré dokazovat, jaká kapacita jste. Jde o přístup a Jeremy ho k druhým lidem moc dobrý nemá, pokud jde o to, co dokáže. Rád se vytahuje, ale nedává na odiv úplně všechny své schopnosti kolem počítačů, protože ho vlastně živí ilegální hacking. Je to král večírků a na zájem žen si nemůže stěžovat. Užívá si života a zatím nepomyslel na to, že by se snad usadil a založil rodinu. Na to se cítí ještě až moc mladý. Možná, že kdyby to šlo, propařil by celý život bez nějaké větší zodpovědnosti. Takový má přístup k životu. Pořádně si ho užívat a neohlížet se zpátky. Mezi spolužáky je velice oblíbený. Možná proto, že je hodně společenský. Pokud jde ale o jeho práci, tak je velice zodpovědný a opatrný, protože by mohl snadno přijít k úhoně, kdyby se provalilo, co dělá.
Historie:
Jeremy se narodil 13.7. 1991 v Atlantě. Svého otce nikdy nepoznal, protože jeho matku Marion Flynn opustil, když se dozvěděl, že je těhotná. O otci jeho matka nikdy nemluvila a on o něm vůbec nic neví, dokonce ani jeho jméno. V rodném listu mu kolonka „otec“ zeje prázdnotou. Ale nemohl takhle zpětně říct, že by mu otec příliš chyběl, protože jeho matka mu věnovala opravdu hodně času a i přes svoje dost velké ego by na svou matku nedal nikdy dopustit. Jeho máma pracuje jako vrchní sestra v nemocnici na traumatologickém oddělení. Uživit dva krky z jednoho platu nebylo zas až tak lehké, ale Marion se snažila, aby jejímu synovi nic nechybělo. Jeremymu ale bylo jasné, že pokud se chce dostat na vysokou, bude muset ve škole opravdu dobře prospívat, aby dostal stipendium. Nakonec jakž takž slušný prospěch spojil s hraním amerického fotbalu, ve kterém vynikal, a dostal tak stipendium na místní univerzitu, kde měl svoje místo v týmu jasné. Vyhrály to u něj počítače a tak skončil na oboru informačních technologií. Samozřejmě ne všechny předměty ho bavily a šly mu bez toho, aniž by se na ně musel učit, ale vždy se mu tak nějak podařilo proplout do dalšího ročníku. Aby taky přidal nějaké peníze do rodinného rozpočtu, začal se živit tím, že bral inkognito zakázky na získávání informací z různých serverů. Dokonce se nebál nabourat se ani do vládních systémů, ale požadoval za to dost slušnou sumu. Všechno měl hodně dobře zabezpečené a i když už párkrát hrozilo, že bude odhalen, zatím se to nikomu nepodařilo a on může v klidu spát. Samozřejmě, svojí mámě nemohl říct pravdu, tak jí nalhal, že má brigádu v nějaké počítačové firmě.
Místo:
Atlanta - Gwinnett
Vztahy:
Marion Flynn - matka
Hannah Clarke - známá od jeho matky, přičemž se více poznali při studiu na stejné univerzitě
Povolání:
student posledního ročníku informačních technologií, hacker
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://contaminatedzone-rpg.forumczech.com
 
Jeremy Flynn
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Contaminated Zone RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: