Contaminated Zone RPG

Roleplay Czech/Slovak Game; Facebook stránka, kde nájdete všetky potrebné informácie: https://www.facebook.com/contaminatedzonerpgczsk/?fref=ts
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Katie Monroe

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 01. 05. 16

PříspěvekPředmět: Katie Monroe   Fri May 06, 2016 5:27 pmCharakter:
Tato blonďatá, mladá dívka se na první pohled všem zdá jako milá a přátelská. Přesně taková Katie taky je. Kvůli tomu jaká je a také jak vypadá, se na ní stojí docela fronta, proto taky není zrovna nejoblíbenější mezi školními dívkami „krásy“. Neláme si s tím však vůbec hlavu, hledí si svého a stačí jí, že má ve škole svou nejlepší kamarádku Mary.
Katie však dokáže být docela výbušná a nedá se jen tak zastrašit. Jednou kvůli tomu také byla u ředitele, protože ty tzv. ,,školní krásky“ se do ní navážely. To by ještě přešla s klidem, ale pak se začaly strefovat do Mary a nevynechaly ani urážlivé slova, to už jí opravdu vytočilo a jedné z nich pořádně natáhla. (To bylo mimochodem poprvé, co někomu dala pocítit svůj pravý hák.) Od té doby už je jen probodávají pohledy, ale neopováží se jim něco říct.
Co se týče její rodiny, tak je dost uzavřená. Všem je ochotná říct, cokoliv o své sestře a nejčastěji jí používá při slohových pracích, když mají popsat osobu, která je pro ně vzorem. Ale o svých rodičích se baví jen, když se jí někdo na nějaké narozeninové párty zeptal, proč nepije. To zmíní akorát svou matku, která se upila k smrti. Nerada se o nich baví hlavně kvůli tomu, že jí pak začnou všichni litovat. V té chvíli má pocit, že se jí tam ti lidi rozbrečí, protože její máma umřela a otce ani nepoznala. Hlavně na tom nemá ráda tu přetvářku. Všichni strašně tvrdí jak je to mrzí a blablabla, ale přitom je jim tom jedno a stačí pár vteřin, co jí nevidí a už na to úplně zapomněli.
Své sestře se snaží pomáhat, jak nejvíc může a proto když jí přijde smska, že se zpozdí, protože toho má v práci hodně. Tak neváhá a jede za ní. Cestou jí koupí jídlo nebo kafe, protože to v nemocnici je odporné a v práci se jí snaží být takovou psychickou oporou. Nevěřili byste totiž, jak někteří ti lidé dokážou být protivní. Občas jí pomůže také s papírováním, protože to Cassie nesnáší ze všeho nejvíc. A pokud její přítel Fred je zrovna mimo město kvůli práci, tak s ní Katie tráví všechen svůj čas. Je pro ní jako kamarádka, které se může se vším svěřit. Nikomu nevěří víc, než jí a dala by za ní klidně i ruku do ohně.
Výškou se dá přirovnat k přerostlému trpaslíkovi, měří asi 155cm a někdy má pocit, že dokonce i děti na základních školách jsou vyšší než ona. Konečky jejích vlasů jsou krásně zvlněné a to s nimi ani nemusí nic dělat, stačí jí si je jen počesat. Ani se moc nemaluje, vždy jen malinko make-upu a trochu řasenky, není zastánce těch přemalovaných krásek, vedle kterých když se vzbudíte, tak je ani nepoznáváte. Má radši přirozený vzhled. A co se týče oblečení, tak první po čem většinou sáhne, jsou rifle a tenisky. Samozřejmě má ve své skříni také sukni a šaty, ale ty vytahuje jen na nějakou významnou událost, jako jsou narozeniny a nebo zahájení a ukončení školního roku.

Historie:

Když se Katie narodila, její otec odešel. Nikdy ho nepoznala, nezná ani jeho jméno a jak vypadá, ví jen díky své o 7 let starší sestře Cassie, která jí ukázala jeho fotku, kterou uchránila před jejich matkou Sarah, která jinak všechny fotky s ním spálila. Několikrát se své matky zeptala na otce, ale ta buď začala okamžitě mluvit o něčem jiném, a nebo jí vůbec neodpověděla. Ale i bez otce se všechny tři vedly dobře, nic jim nechybělo. Ale jakmile bylo Katie 8 let, tak její matka začala pít. Ani ona, ani její sestra nikdy nezjistily kvůli čemu. Od té doby se o Katie začala starat její sestra, do teď jí za to obdivuje, že se dokázala postarat o malé dítě, o sebe a k tomu mít dobré známky a dotáhnout to až na zdravotní sestru.
Její matka zemřela o 4 roky později. Od té doby byly se sestrou odkázány samy na sebe. Naštěstí jim jejich babička posílala nějaké peníze, dokud Cassie nedostudovala vysokou školu, ale i tak to pro ně bylo těžké. Zvláště pro Katie, protože už ve 12 letech musela přestat být dítětem a začít se učit být zodpovědným dospělým.
Ve 13 letech jí začal bavit zpěv. Přidala se tedy do školního sboru, kde se o 2 roky později stala hlavní zpěvačkou a jezdila na různé pěvecké soutěže. Když zjistila, že se všem její zpěv líbí, tak jí napadlo, že své sestře pomůže s placením nájmu, začala tedy zpívat na ulicích a jednou za čas se k ní přidal i její kamarád Matt, který hrál na kytaru. Katie chtěla vydělané peníze vždy mezi ně rozdělit rovným dílem, ale Matt nesouhlasil, jelikož on ty peníze tolik nepotřeboval a proto jí vždy nechal větší část. Trávili spolu tolik času, že se do sebe nakonec zamilovali. Chodili spolu asi rok než se jeho rodiče rozhodli přestěhovat někam do Ohia, kvůli práci jeho otce. Sice jí nabídli, že může jet s nimi, ale ona nechtěla opustit svou sestru. Ne, že by měla strach, že by se o sebe její sestra nedokázala už postarat, protože s nimi bydlel její přítel Fred, takže jim už peníze tolik nechyběly a navíc to už byl poslední rok školy a pak už by začala pracovat. Ale spíš měla pocit, že by jí tím zradila. Že by jí opustila jako jejich otec a to nechtěla. Pokud by se už chtěla někdy odstěhovat ke svému příteli, tak jedině kdyby to bylo v Atlantě a mohla tak pořád své sestře jakkoliv splácet, co pro ní za celý život udělala.
Tak skončil její první vztah. Ne že by se s Mattem úplně přestali bavit, pořád si volají a jsou kamarádi.  Od té doby, ale už žádného kluka neměla, měla sice hodně příležitostí, ale všechny je pořád přirovnávala ke svému bývalému příteli a nikdo z těch, kteří se jí nabízeli podle ní nebyli ti „praví“.
Stále také zpívá, už dokonce párkrát zpívala v některých barech a má v plánu po skončení školy začít pěveckou dráhu. Jenže její sestra s tím moc nesouhlasí, myslí si, že se tím neuživí a pořád jí tlačí na vysokou školu. Nejprve jí vzdorovala, ale pak si uvědomila, že to je to nejmenší, co pro svou sestru může udělat. Začala se tedy rozhlížet po vysokých školách a žádná jí nezaujala tak jak by chtěla, ale učit se nepřestává, potřebuje totiž stipendium, jinak si vysokou školu nemůže dovolit.

Bydliště:
Atlanta – Douglas
Povolání:
student
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://contaminatedzone-rpg.forumczech.com
 
Katie Monroe
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Contaminated Zone RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: