Contaminated Zone RPG

Roleplay Czech/Slovak Game; Facebook stránka, kde nájdete všetky potrebné informácie: https://www.facebook.com/contaminatedzonerpgczsk/?fref=ts
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Raelyn Elliot

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 01. 05. 16

PříspěvekPředmět: Raelyn Elliot   Mon May 02, 2016 1:10 am


Popis:
Raelyn měří 178 centimetrů. Nelze říct, že by byla nějaký malý špunt, ale není ani dva metry vysoká obryně. Ovšem její výška je rozhodně nad průměrem. Dalo by se říct, že má výšku na to, aby se stala modelkou, i když tohle není zrovna povolání, které by byla svolná vykonávat. Ráda se udržuje v kondici, i když posilovnu nenavštěvuje. Preferuje jógu a jogging. Při těchto sportech může naprosto vypnout a nemyslet na svou práci ani okolí. Při běhu si ráda pustí hudbu do sluchátek a odpoutá se od okolí ještě víc. Vlastní psa – zlatého retrievera Brana – takže i s ním se vydává na delší procházky parkem. Její vlasy mají medově blond barvu a jejich délka sahá až do půli zad. Konce se jí od přírody trochu vlní, takže je někdy musí zkrotit žehličkou na vlasy. Ráda si ale na hlavě dělá i složitější účesy, než jen neposlušně rozpuštěné, nebo zcela rovné prameny. Její oči září zajímavou šedomodrou barvou, ale velikostně jsou velice úzké jako štěrbiny. Nos má trochu širší, ale celistvý dojem jejího obličeje nijak nekazí. Horní ret má dost úzký, ten spodní je naopak plný. Její brada je mírně vystouplá. Na jejím obličeji se na pravé tváři vyjímá piha krásy. Celkově její vzhled vypadá dost nevšedně a Raelyn se rozhodně nedá považovat za tuctovou krásku.
Charakter:
Realyn působí velice sofistikovaně a charismaticky. Možná za to může i její nevšední zevnějšek. Pravdou je, že se snaží působit na úrovni, protože její povolání si to žádá. Nesedí jen zavřená v redakci za stolem plným papírů. Musí se prezentovat i ve společnosti. Schází se s lidmi z různých kruhů včetně politiků a důležitých osob Atlanty, ale i celých Spojených Států. Není to žádná extra velká ryba, moderuje diskusní pořad na regionální stanici v Atlantě, ale to jí nezabrání v tom, aby aspirovala na vyšší cíle. Je totiž velice cílevědomá a dokáže si jít za svým a má skvělé přesvědčovací schopnosti, takže v jejím pořadu se někdy objeví opravdu zajímaví lidé. I když se někomu může zdát otravná svým přístupem, není to ten typ, který by chodil přes mrtvoly jen proto, aby jeho článek či pořad byl co nejlepší. Zná hranice, které nepřekračuje, i když její šéf ji většinou tlačí k ne příliš košér přístupu, umí zachovat klid a ve skutečnosti je i jako novinářka lidská, pokud si to objekt jejího zájmu v článku či pořadu zaslouží. Ovšem když jde o hodně a v zájmu je hodně velký okruh lidí, který je utiskován rozhodnutím menšiny – vysoce postavených papalášů – většinou svou oběť z řad těchto vlivných lidí rozcupuje na malé kousíčky. V soukromí je Raelyn velice klidný člověk, ačkoliv je spíše samotářka, protože se těžko seznamuje s novými lidmi, kteří by měli být potažmo její přátelé. Když už si ale s někým padne do oka, ten dotyčný si může být jistý, že na něm Raelyn opravdu záleží. Ačkoliv za poslední léta randila s několika muži, láska se jí vyhýbá. Někdy se jí dost špatně dávají najevo hlubší city nebo zájem a lidé, hlavně muži, ji tak mohou považovat za povrchní. Ona jen nerada všechno uspěchává. Možná to bude i díky její minulosti.
Minulost:
Raelyn se narodila 25.8. 1987 v Atlantě jako druhé dítě Mitchela a Diany Wayneových. Svého otce si ale užila velice málo. Vlastně by se dalo říct, že kdyby nebylo fotografií, tak si na něj nepamatovala vůbec. Když jí byly tři roky, jejímu otci byl diagnostikován nádor na mozku a bohužel to neskončilo dobře. Oba dva její rodiče pracovali ve stejné ordinaci jako zubní lékaři a pro její matku bylo vážně hodně těžké se se smrtí milovaného manžela srovnat. Na muže ale nezanevřela a po čtyřech letech se znovu vdala za realitního makléře Raymonda Winterse. Ray byl pro Raelyn jako otec a ona ho tímto titulem i oslovovala. Má ještě staršího bratra Zacharyho, který je o tři roky starší než ona a v současné době je šťastně ženatý. Šel ve šlépějích rodičů a je z něj zubař. Jeho žena Marissa mu dělá v ordinaci asistentku. Jenom ona se vymkla rodinné tradici a zubařina jí nic neříkala. Už na střední škole vedla redakci školních novin a aspirovala na naprosto jiné povolání, než se do té doby v jejich rodině objevovalo – novinařina. Vystudovala žurnalistiku na prestižní Columbijské univerzitě v New Yorku, kde promovala s červeným diplomem, protože svoje studium brala velice vážně. V době přijímacích zkoušek zde narazila na svou nyní velice blízkou kamarádku Leilah Evans. Za dob studií potkala muže, nadějného studenta práv, Jacksona Elliota. Zamilovali se do sebe a ještě na škole se vzali. Oficiálně se spolu usídlili v New Yorku a vysnili si společnou zářnou budoucnost. O dva roky později, kdy měli oba dva odpromováno a začínali svoje kariéry, byl Jackson obětí přestřelky gangů. Bohužel nepřežil a Raelyn se tak stala ve svých pětadvaceti letech příliš mladou vdovou. Najednou ji v New Yorku nedokázalo nic udržet a ona se vrátila zpět do své rodné Atlanty, kde se usídlila v místních nejznámějších novinách The AJC, kam dostala na post fotografky právě Leilah, se kterou si tím jen prohloubila jejich vzájemný vztah, a v regionální televizi, kde moderovala diskusní pořad vždy jednou týdně každý pátek. Koupila si malý domeček a psa a snažila se začít znovu. Smrt jejího milovaného manžela ji ovšem poznamenala a ona se s tím po třech letech od jeho smrti stále nedokázala úplně vyrovnat, i když to zkouší.
Místo:
Fulton County - Atlanta
Vztahy a rodina:
Diana Winters - matka
Mitchel Wayne - otec (zemřel kvůli nádoru na mozku)
Raymond Winters - nevlastní otec
Zachary Wayne - bratr
Marissa Wayne - švagrová
Jackson Elliot - manžel (zabit při přestřelce gangů)
Leilah Evans - kolegyně a blízká kamarádka
Povolání:
Novinářka (redaktorka The AJC – politika a hospodářství, moderátorka diskusního pořadu na regionální stanici WSB-TV)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://contaminatedzone-rpg.forumczech.com
 
Raelyn Elliot
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Contaminated Zone RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: